W sobotę 03.10.2015 r. rozegraliśmy piątą kolejkę 3 edycji Mińskiej Ligi Mistrzów w barwach Partnera Grzebowilk. Zagraliśmy w składzie : Konrad Jastrzębski, Kamil Klimek, Adrian Gozdołek, Jarosław Łyczkowski, Krzysztof Łyczkowski, Krzysztof Wiącek, Paweł Wiącek, Łukasz Bontruk, Dariusz Pszonka i Alan Mlącki. Pomimo braku, kluczowych zawodników, którzy musieli wyjechać na mecze ligowe Fenixu Siennica i Tęczy Stanisławów, wygraliśmy spotkanie 8-5 z drużyną Sami Swoi.

Pierwsza połowa spotkania była spokojnym rozpoznawaniem przeciwnika przez obie drużyny. Dobrze zorganizowana gra w obronie i skuteczność Darka Pszonki w ataku doprowadziły do zakończenia pierwszej połowy spotkania przy wyniku 2 do 1 dla Partnera.

Druga połowa rozpoczęła się od niefrasobliwej straty piłki w obronie i był remis. Na szczęście doświadczenie drużyny nie pozwoliło aby ta sytuacja nas zdekoncentrowała. Bramki Jarka Łyczkowskiego i Alana Mląckiego sprawiły, że przeciwnicy otworzyli się jeszcze bardziej. Kolejne bramki dokładali Darek, Alan, i Krzysiek Ł. Niestety dobry wynik osłabił w końcówce spotkania naszą koncentrację i straciliśmy 3 bramki z kontry (w tym jedna z rzutu karnego).

Było to kolejne spotkanie, w którym widać było brak dwóch podstawowych napastników z poprzedniego sezonu. Jarosława Wilka, którego kontuzja kolana wyeliminowała na czas nieokreślony oraz Rafała Pszonki – króla strzelców sezonu 2014/2015, który postanowił zmienić barwy zespołu i gra teraz w drużynie Lokomotiv Mińsk Mazowiecki.