10 Niedziela Zwykła

9 czerwca 2024 r.

 

 

  1. Dziś 10 Niedziela Zwykła, we wtorek 11 czerwca obchodzimy wspomnienie św. Barnaby, Apostoła  w czwartek 13 czerwca św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła a w piątek 14 czerwca bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, który zginął zamęczony w obozie koncentracyjnym w Dachau.
  2. W czwartek 13 czerwca przypada kolejna rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Zapraszamy na wieczorną Mszę świętą a po niej nabożeństwo czerwcowe i różaniec fatimski z procesją. Na procesje zabieramy lampiony.
  3. W przyszłą niedziele zbiórka do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce.
  4. W środę 12 czerwca o godz. 18.00 w remizie OSP w Grzebowilku odbędą się wybory sołtysa.
  5. Dziękuje wszystkim uczestniczącym w procesjach Oktawy Bożego Ciała i jednocześnie zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, które są odprawiane w dni powszednie po Mszy świętej a w niedzielę o godz. 11.00.
  6. Dziękuje wszystkim którzy pielgrzymowali do Markowej a szczególnie tym którzy zdecydowali się pielgrzymować wspólnie. Cieszymy się, że nasza parafia otrzymała relikwie bł. Rodziny Ulmów. W najbliższych tygodniach zostaną one zainstalowane w naszej świątyni.
  7. Parafia bł. Honorata w Chrośli zaprasza na Koncert organowy, który odbędzie się dziś o g. 12.00 w wykonaniu Organmistrza i organisty Bazyliki Mniejszej w Węgrowie Jakuba Plasa. Podczas Mszy św. o godz. 11.00 będzie poświęcenie nowych organów w kościele.
  8. Dziękujemy Rodzinie państwa Jastrzębskich za troskę o naszą świątynię. Jestem bardzo wdzięczny Bogu i Wam za każdy wysiłek na rzecz naszego kościoła.
  9. Czytajmy prasę katolicką. Niech ten głos dociera do naszych domów.

 

 

INTENCJE MSZALNE

10 TYDZIEŃ ZWYKŁY

od 9 VI do 16 VI 2024 r.

 

 

   10 Niedziela Zwykła

 

9 VI

07.30

09.30 (Teresin)

11.00

11.30

Zamówiła pani Magdalena Rybińska

Zamówiła pani Leokadia Dźwigała

Nabożeństwo czerwcowe

Zamówiła pani Dorota Grzegrzółka

Poniedziałek

 

10 VI

18.00

Zamówiła pani Jadwiga Witek

Wtorek

Św. Barnaby, Apostoła – wspomnienie

11 VI

07.00

Za chorych

Środa

 

12 VI

18.00

Zbiorowa do MBNP

Czwartek

Św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła – wspomnienie

13 VI

18.00

Zamówił pan Jan Klimek

Piątek

Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika – wspomnienie

14 VI

18.00

+ Zofię Bartnicką w 3 m. po śm.

Sobota

 

15 VI

07.30

 

 

18.00

Int. urodzinowa Hani z prośbą o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego

 

Za parafian: + Jana Łojek w 20 r. śm.

 11 Niedziela Zwykła

16 VI

07.30

09.30 (Teresin)

11.00

11.30

Zamówił pan Jan Klimek

Zamówiła pani Stanisława Pytlarczyk

Nabożeństwo czerwcowe

Zamówił pan Zygmunt Czyż

 

Komentarze (0)

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentrzy.

Wypowiedz się na temat wpisu