Betlejem w Warszawie

Dziś chcielibyśmy zaprosić naszych czytelników na wyjątkowy koncert „Betlejem w Warszawie” który odbędzie się 21 stycznia 2017 r. w Warszawie w hali Torwar. Jest to koncert z cyklu Betlejem w Polsce.

Na koncert zgodnie z zapowiedziami organizatorów składa się ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w nowych i oryginalnych aranżacjach. Na obrotowej scenie (360 stopni) pojawią się wielkie gwiazdy polskiej i zagranicznej estrady: TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Piotr Cugowski oraz Mate.O.

Jak zapowiadają organizatorzy Wokalistom będzie towarzyszyć chór…, czyli my – około 100 tysięcy widzów, którzy podczas koncertów oddadzą się wspaniałemu entuzjazmowi wspólnego kolędowania. Będzie ono rozbrzmiewać bożonarodzeniową radością przez niemal 3 godziny – tyle, ile trwać będzie każdy z koncertów.(…)Podczas trasy koncertowej Betlejem w Polsce 2016/2017 stworzymy wielką wspólnotę wiary i klimat międzyludzkiej bliskości. Zbuduje go nie tylko muzyka na najwyższym światowym poziomie i wspólne śpiewanie. Umocni je także czas dedykowany innym – bliższym i dalszym – uczestnikom koncertu. Każdy z nas, kto przyjdzie na koncert, przy wejściu otrzyma program wraz z opłatkiem. Połamiemy się nim, składając życzenia tym wszystkim, którzy pojawią się na kolejnych przystankach trasy koncertowej, by razem świętować Boże Narodzenia i kultywować jego piękną, polską tradycję. Podczas koncertu usłyszymy – jako obywatele miast i członkowie lokalnych społeczności – życzenia od świeckich i duchownych włodarzy miast.

Co niezwykle istotne dochód z koncertu zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych.

Szczegółowe informacje na temat gdzie i w jaki sposób zamawiać bilety na koncert znajdują się na stronie internetowej Diecezji Warszawsko-Praskiej. Informacje można uzyskać także pod nr tel. 022 51-81-513

A.Z.

 

Komentarze (0)

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentrzy.

Wypowiedz się na temat wpisu